Nuk keni asnjë produkt në shportë
empty-cart

Nuk keni asnjë produkt në shportë

Shtypni butonin më poshtë për të shfletuar katalogun e produkteve.

Shfleto katalogun
Shtoni kredite në balancën tuaj

Për momentin, kreditet mund të përdoren për të marrë provime simuluese dhe nuk kanë asnjë funksion tjetër.

Për të marrë më shumë kredite, vizitoni faqet respektive të çdo provimi simulues ku do mund të gjeni edhe paketat që mund të bleni.


image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Responsive image
avatar Stafi i Plato.al
18.5 orë mësimore

Provimi hyrës i mjekësisë - Paketa e zgjidhjes së fondit të pyetjeve

Në këtë kurs do të trajtohen rreth 1000 pyetje nga 3000 pyetje në total, nga fondi i provimit hyrës të mjekësisë. Pyetjet do trajtohen nga Biologjia, Fizika, Kimia, dhe do ju ndihmojnë të përgatiteni në mënyrë të plotë për provimin e vërtetë.

I përshtatshëm për:

Maturantët që duan të studiojnë mjekësi të përgjithshme
4,990 Lekë 5,750 Lekë
-13% ZBRITJE, KURSE 760 LEKË
4.9/5
POROSITE ME WHATSAPP
Keni nevojë për ndihmë? Na shkruani në WhatsApp duke shtypur butonin majtas.
Vlerësimet

Xhemile Sina

Para 1 viti
"Te merrja kete kurs ishte zgjidhja me e mire qe kam bere! Eshte nje investim i duhur per ju nese deshironi te fitoni mjekesine e pergjithme. Kursi permban te gjitha informacionet qe i duhet nxenesit per te fituar provimin e mjekesise videot shpjeguese jane pergatitur dhe jane strukturuar me se miri. Dicka qe me ka ndihmuar jashtezakonisht shume nga kursi jane edhe testet simuluese. Suksese te gjitheve!"

Ersi Qazolli

Para 1 viti
Jam shume i kënaqur me kursin dhe e vlerësoj me 5/5 pasi i ka të gjitha temat e pyetjeve të fondit dhe më ka ndihmuar shumë pasi ka pasur shumë tema ku hasja vështirësi po falë kursit jo më. Faleminderit!

Greis Kadi

Para 1 viti
"Metoda qe me ka ndihmuar me shume per te arritur rezultate ne kete provim eshte kursi online te Plato.al. Te gjitha informacionet qe kam memorizuar pergjate 3 viteve te shkolles gjenden te koncentruara ne menyren me te mire te mundshme. Ne fund te cdo kapitulli jepen disa provime online simuluese per te njohur menyren se si zgjidhen ushtrimet. Shume suksese te gjitheve!"

Alesja Klosi

Para 1 viti
Kursi per programin hyres te mjeksise me ka ndihmuar shume sepse une jam nje ish maturante, dhe ndyshe nga maturatet qe i kane shumicen e njohurive te fresketa, mua me ka rikuperuar boshlleqet e krijuara nga koha. Do ja u sygjeroja te gjitheve sepse jo vetem qe teoria eshte e permbledhur ne gjerat baze, por ka dhe ushtrime te marra nga programi i pyetjeve te mjeksise. Faleminderit!

Anila Suta

Para 1 viti
"Per tu pergatitur per provimin hyres te mjekesise une zgjodha kete kurs online i cili ka qene vertete nje ndihmese e madhe per mua sepse permban te gjitha informacionet e nevojshme ne kimi, biologji, fizike, si edhe ushtrime te zgjidhura bashke me shpjegimet perkatese. Ua sugjeroj te gjitheve!"

Krenar Murataj

Para 1 viti
Jam shume i kenaqur i permban te gjjtha kapitujt qe duheshin per tu pergatitur me fondin e pyetjeve!!

Amelia Mino

Para 1 viti
"Qellimi im eshte te vazhdoj studimet ne mjekesi te pergjithshme dhe per te gjithe ata qe kane te njejtin qellim, une do ju sugjeroja kursin e provimit hyres nga Plato, pasi eshte kursi qe une kam zgjedhur dhe me ka dhene nje ndihme shume te madhe per rifreskimin e njohurive dhe zgjidhjen e pyetjeve te fondit!"

Samanta KOLA

Para 11 muajsh

Elton Dauti

Para 11 muajsh
Temat te trajtuara shume sakte dhe te permbledhura shume mire!

Igli Ajdinaj

Para 11 muajsh
Une jam Igli Ajdinaj dhe qellimi im eshte te vazhdoj studimet ne mjekesi te pergjithshme dhe per te gjithe ata qe kane te njejtin qellim, une do ju sugjeroja kursin e provimit hyres nga Plato, pasi eshte kursi qe une kam zgjedhur dhe me ka dhene nje ndihme shume te madhe per rifreskimin e njohurive dhe zgjidhjen e pyetjeve te fondit ndaj edhe e vleresoj me 5/5!

Ralina Shehi

Para 11 muajsh

Denada Hoxha

Para 11 muajsh
Kursi pergatitor per provimin hyres te mjekesis me duket nje zgjedhje e duhur pasi cdo tem mesimore esht e shpjeguar me se miri.Jam shum e kenaqur sidomos nga zgjidhja ne detaj e cdo ushtrimi nga fondi. Cdo gje e qarte!

Laura Pashollari

Para 11 muajsh

Jola ....

Para 12 muajsh
5/5

Ersilda Llaka

Para 12 muajsh
Cdogje eshte shpjeguar ne se miri . Temat jan shume te qarta .

Anisa Qosja

Para 12 muajsh
Ne kete kurs trajtohen shume mire temat te cilat ndihmojne ne zgjidhjen e fondit te pyetjeve

Irma Koka

Para 1 viti
Si maturane e ketij viti dhe me ndryshimin qe mjeksia e pergjithshme kerkon dhe provimin hyres , ky kurse me ka ardhur shume ne ndihme me te gjitha temat e perfshira , te cilat ka te perfshire cdo informacion me detaje .Faleminderit!

Arbi Rumasi

Para 1 viti
Ka nje shpjegim me detaje te temave mesimore duke u shoqeruar me ilustrime gje qe e ben me te kuptueshme leksionin. Ushtrimet po ashtu jan dhene ne menyre te detajuar. Mbetem shum i kenaqur nga ky kurs .

Ani Malaj

Para 1 viti
Une jam nje ish maturant dhe shumicen e temave i kam harruar, dhe kursi ne Plato nga Portali Studentor me ka ndihmuar jashtezakonisht te rikujtoj te gjitha mesimet dhe te rris vetbesimin ne aftesite e mia. Iu keshilloj kete kurs jo vetem naturantve te tanishem per edhe ish maturanteve. Sukses te gjitheve!!!

Ledia Linfaj

Para 1 viti
Unë jam Ledia Linfaj,maturante e cila dëshiron të vazhdojë studimet e larta për mjeksi të përgjithshme. Duke qënë se këtë vit mjeksia e përgjithshme është një degë e cila kërkon një provim hyrës e pashë të udhës të bëja një kurs i cili jo vetëm të më ndihmonte në rifreskimin e njohurive te marra në lëndët BIOLOGJI, FIZIKË dhe KIMI, por edhe të ishte ekonomik. Kursi për provin hyrës së mjeksisë që ofron portali studentor në platformën plato.al ka qënë zgjedhja më e mirë që mund të bëja sepse jo vetëm që trajton të gjitha temat që përfshin fondi i pyetjeve të mjeksisë në mënyrë tepër të organizuar (gjë e cila të ndihmon në rifreskimin e njohurive),por është ekonomik (krahasuar me çmimet e kurseve të tjera) dhe tepër praktik. Ndaj vlerësimi im për kursin është 10/10!!

Rezarta Bitri

Para 1 viti
Shume e kenaqur.

…. Shkreta

Para 1 viti
Jam mjaft e kenaqur me platformen qe keni krijuar! E vleresoj kursin me 5/5!

…. Barreti

Para 1 viti
Jam goxha e kenaqur me kursin dhe me ka ndihmuar shume deri tani! Faleminderit

Breidi Vogli

Para 1 viti
Te gjitha temat qe na duhen per te zgjidhur fondin e pyetjeve jane te trajtuara mire

Enilda Leka

Para 1 viti
Menyra e te shpjeguarit eshte e qarte dhe e kuptushme nga ku cdo gje e thene vlen ne cdo ushtrim dhe per cdo pyetje.

Klejda Sulaj

Para 1 viti
Kursi po shkon shume mire . Po kuptoj cdo gje dhe cdo tem eshte e shpjeguat deri ne detaje kursi eshte shum ndihmues !

Adela Gripshi

Para 1 viti
Kursi me ka ndihmuar shume te zgjidh pyetjet e fondit te mjekesise pa veshtiresi, ndaj edhe e vleresoj me 5/5!
Programi mësimor
Mësimi 1 - Fizikë
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:18:50
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:24:47
Mësimi 2 - Fizikë
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:15:17
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:42:51
Mësimi 3 - Fizikë
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:09:25
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:25:08
Mësimi 4 - Fizikë
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:54:16
Mësimi 5 - Fizikë
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:58:23
Mësimi 6 - Fizikë
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:45:23
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:21:02
Mësimi 7 - Fizikë
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:24:09
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:29:41
Mësimi 8 - Fizikë
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:11:00
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:33:57
Mësimi 9 - Fizikë
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:21:18
Mësimi 10 - Fizikë
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:06:58
Mësimi 11 - Kimi
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:34:07
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:29:00
Mësimi 12 - Kimi
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:41:50
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:39:01
Mësimi 13 - Kimi
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
01:01:43
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:51:40
Mësimi 14 - Kimi
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:18:33
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:56:22
Mësimi 15 - Kimi
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
01:24:16
Mësimi 16 - Kimi
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:29:04
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
00:57:21
Mësimi 17 - Biologji
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:04:08
Mësimi 18 - Biologji
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:55:02
Mësimi 19 - Biologji
2 Leksione
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e parë
00:30:48
Zgjidhje e pyetjeve të fondit, pjesa e dytë
01:16:08
Mësimi 20 - Biologji
1 Leksion
Zgjidhje e pyetjeve të fondit
00:34:49
Çfarë do të mësosh?
  • Do zgjidhen 1000/3000 pyetje në total nga fondi zyrtar i pyetjeve
  • Do të shihni formatin e pyetjeve që do të jenë edhe në provimin e vërtetë dhe do mund të praktikoheni me pyetjet e marra nga fondi i pyetjeve që bazohet në pyetjet e publikuara nga Ministria e Arsimit
  • Për secilën pyetje në këtë provim online do të keni edhe një shpjegim për t'ju ndihmuar të kuptoni zgjidhjen e pyetjes sa më mirë
  • Provimi online do t'ju ndihmojë të mësoni se në cilat fusha jeni më mirë dhe në cilat fusha keni mangësi
  • Provimi online do t'ju ndihmojë të mësoheni me formatin e provimit të vërtetë duke rritur shanset tuaja për t'u pranuar në Universitetin e Mjekësisë
Përshkrim i plotë i produktit

Kursi ynë përgatitor online për studentët që planifikojnë të aplikojnë për të studiuar mjekësi të përgjithshme është një kurs që është krijuar për t'ju ndihmuar të merrni rezultatin maksimal në provimin aktual të pranimit dhe të rrisni shanset tuaja për t'u pranuar në Universitetin e Mjekësisë Tiranë.

Kursi përgatitor online bazohet në pyetjet e publikuara nga Ministria e Arsimit dhe mbulon të gjithë materialin mbi të cilin do të testoheni gjatë provimit pranues. Duke blerë kursin tonë online, ju do të jeni në gjendje të arrini rezultatin maksimal gjate provimit pranues te mjekesise.

Një nga përfitimet kryesore të këtij provimi përgatitor online është se ju mund të kryeni provimin në çdo kohë dhe nga çdo vend. Kjo ju lejon të studioni me ritmin tuaj.

Përveç pikave të mësipërme, ne gjithashtu ofrojmë një sërë burimesh të tjera për t'ju ndihmuar të përgatiteni për provimin pranues. Këto burime përfshijnë shpjegime të hollësishme për secilën pyetje, si dhe kuice praktike për t'ju ndihmuar të testoni njohuritë tuaja dhe të identifikoni fushat ku duhet të përqendroni më shumë para se të kryeni provimin pranues të mjekësisë.

Provimi ynë përgatitor online është një mënyrë e shkëlqyer për maturantët që po përgatiten të aplikojnë për të studiuar mjekësi të përgjithshme. Duke marrë këtë provim, ju do të jeni në gjendje të praktikoheni në maksimum në mënyrë që të merrni një rezultat 100% në provimin tuaj aktual të pranimit dhe të rrisni shanset tuaja për t'u pranuar në Universitetin e Mjekësisë, Tiranë.

Faqja Kryesore
Kurse/Provime
Njoftime
Menu Kryesore

Nuk e keni ende një llogari? Regjistrohuni më poshtë!